СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Timpul de dimineață
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Economia Rusiei rezistă, dar până când? „Ce e mai rău va urma pentru Moscova”

Резюме:De la începutul ”operaţiunii militare speciale”, în Ucraina, pe 24 februarie 2022, Statele Unite şi Uniunea Europeană şi-au înmulţit măsurile punitive pentru a izola Rusia, vizându-i sistemul bancar, averile conducătorilor sau industria. Recunoscând anumite dificultăţi, în special în problema inflaţiei care a atins un vârf de 17,8% în mai, Vladimir Putin afirmă că implicarea întreprinderilor …
Посилання:https://timpul.md/articol/economia-rusiei-rezista-dar-pana-cand-ce-e-mai-rau-va-urma-pentru-moscova.html
google translate:  переклад
Дата публікації:23.06.2022 13:01:24
Автор:
Url коментарів:https://timpul.md/articol/economia-rusiei-rezista-dar-pana-cand-ce-e-mai-rau-va-urma-pentru-moscova.html#respond
Джерело:
Категорії (оригінал):Actualitate;CSI / Rusia;Externe;economie;rezistență;rusia
Додано:23.06.2022 13:21:27
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014