СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Yam
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Peste 50 de copii refugiați din Ucraina au avut parte de activități interactive în domeniul bazele securității vieți

Резюме:Peste 50 de copii cu vîrsta cuprinsă între 3-15 ani, dar și 30 de maturi refugiați din Ucraina au avut parte de activități interactive în domeniul bazele securității vieții. Acțiunile au fost realizate în cadrul Direcției regionale căutare-salvare nr.2 din municipiul Bălți a Inspectoratului General pentru Situații de Urgență.Aici, salvatorii și pompierii au organizat și desfășurat mai multe at
Посилання:https://news.yam.md/ro/story/13353309
google translate:  переклад
Дата публікації:06.08.2022 1:00:02
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:05.08.2022 23:18:45
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014