СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Sakala
Мова:37 (Estonian / eesti)
Заголовок:

Voodivabrik laieneb jõudsalt

Резюме:Tootmispinda laiendada soovinud Bed Factory Sweden OÜ alustas üle 2400-ruutmeetrise juurdeehitusega juuli keskel ning hiliseima tähtajana peaks seal tootmine algama veebruaris. Juurdeehituse koguinvesteering sisaldab ligi kahte ja poolt miljonit eurot. Kui hinnatõusukartus kääris ehitusturul juba varem, siis viimase pipratera lisas supi sisse Ukraina sõda, mis avaldas ehitusele oma mõju.
Посилання:https://pmo.ee/7579025
google translate:  переклад
Дата публікації:06.08.2022 0:01:00
Автор:Triinu Kree
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Sakala;Uudised
Додано:06.08.2022 0:23:07
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014