СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:24 часа
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Пак ли? - чуждестранните медии за изборите в България

Резюме:Пак ли? - чуждестранните медии за изборите в България Предизборната борба в България премина този път не под знака на темата за корупцията, а за войната в Украйна и несигурните доставки на газ, отбелязват чуждестранните медии в анализи за последните парламентарни избори,пише "Дойче Веле". "След изборите е като преди изборите" и "Пак ли? Избори в България" - на такива заглавия може да се натъкне човек
Посилання:https://www.24chasa.bg/mezhdunarodni/article/12698949
google translate:  переклад
Дата публікації:03.10.2022 15:04:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Европа
Додано:03.10.2022 15:07:13
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014