СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:The Jewish Journal of Greater Los Angeles
Мова:9 (English / English)
Заголовок:

The Injustice of Thanksgiving

Резюме:

If you’ve kept up with the headlines this week, you might be tempted to question life’s fairness: a shooting at an LGBTQ nightclub in Colorado Springs, terror attacks in Jerusalem, a mass-shooting at a Walmart in Virginia, ongoing bloodshed in Ukraine, antisemitism on the rise. On any week these events would be cause for despair […]

The post The Injustice of Thanksgiving appeared first on Jewish Journal.

Посилання:https://jewishjournal.com/commentary/opinion/353419/the-injustice-of-thanksgiving/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=the-injustice-of-thanksgiving
google translate:  переклад
Дата публікації:24.11.2022 1:00:26
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Commentary;Opinion
Додано:24.11.2022 1:40:56
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014