СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Cyprus Mail
Мова:9 (English / English)
Заголовок:

Our View: Tourism recovered this year but seasonality still a problem

Резюме:weather 03Cyprus’ tourism, to its credit, has recovered at a faster rate than was expected following the complete shutdown of 2020 because of the pandemic restrictions. According to figures presented at the annual Cyprus Hotels Association conference on Tuesday, this year, despite the loss of 800,000 arrivals from Russia and Ukraine,...
Посилання:https://cyprus-mail.com/2022/11/24/our-view-tourism-recovered-this-year-but-seasonality-still-a-problem/
google translate:  переклад
Дата публікації:24.11.2022 4:25:16
Автор:
Url коментарів:https://cyprus-mail.com/2022/11/24/our-view-tourism-recovered-this-year-but-seasonality-still-a-problem/#respond
Джерело:
Категорії (оригінал):Featured;Opinion;Our View;featured
Додано:24.11.2022 4:30:50
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014