СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Mladá fronta DNES
Мова:5 (Czech / čeština)
Заголовок:

Zastavte ruské nálety, vyzval Zelenskyj v OSN. Rusko má však právo veta

Резюме:Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj vyzval Radu bezpečnosti OSN ke krokům, které zastaví ruské nálety na klíčovou infrastrukturu v zemi. Reakce rady je však nepravděpodobná, protože členem je i Rusko, které má právo veta. Ruské masivní vzdušné údery na Ukrajinu si ve středu vyžádaly několik lidských životů, desítky zraněných a rozsáhlé výpadky elektřiny.
Посилання:https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ukrajina-rusko-valka-volodymyr-zelenskyj-ruske-nalety-osn.A221124_060837_zahranicni_misl#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=idnes&utm_content=main
google translate:  переклад
Дата публікації:24.11.2022 7:18:00
Автор:
Url коментарів:https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ukrajina-rusko-valka-volodymyr-zelenskyj-ruske-nalety-osn.A221124_060837_zahranicni_misl/diskuse
Джерело:
Категорії (оригінал):Zprávy - Zahraničí
Додано:24.11.2022 7:23:36
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014