СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Дневник (вестник)
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

В Киев 70% от жителите са без ток, в Молдова - 90%, след новите руски удари

Резюме:
Седемдесет процента от жителите на украинската столица Киев и в Киевска област са без електричество, а ситуацията в северната Черниговска и Одеска област е сложна. В съседна Молдова 90% от жителите бяха без електричество по данни от снощи.
...
Посилання:https://www.dnevnik.bg/sviat/voinata_v_ukraina/2022/11/24/4419648_v_kiev_70_ot_jitelite_sa_bez_tok_v_moldova_-_90_sled/?ref=rss
google translate:  переклад
Дата публікації:24.11.2022 8:23:00
Автор:Ангел Петров
Url коментарів:https://www.dnevnik.bg/sviat/voinata_v_ukraina/2022/11/24/4419648_v_kiev_70_ot_jitelite_sa_bez_tok_v_moldova_-_90_sled/?ref=rss#comments
Джерело:
Категорії (оригінал):4992
Додано:24.11.2022 9:06:18
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014