СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:15 min
Мова:39 (Lithuanian / lietuvių)
Заголовок:

Bataliono Ukrainoje vadas – apie puolimą iš Baltarusijos ir kodėl kiekvienas tylintis rusas yra priešas

Резюме: Bataliono Ukrainoje vadas – apie puolimą iš Baltarusijos ir kodėl kiekvienas tylintis rusas yra priešas
„Niekada negalėsime jiems atleisti“, – apie rusus interviu 15min sakė Ukrainos ginkluotųjų pajėgų 30-osios brigados mechanizuotų pajėgų bataliono vadas Hryhorijus Dechtiaras. Jis neatmeta galimybės, kad baltarusiai taip pat galiausiai bus priversti įsijungti į mūšius prieš ukrainiečius. Brigados vadas tvirtino, kad Ukraina kovos ir penkerius, ir dešimt metų, jei to prireiks.
Посилання:https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/brigados-ukrainoje-vadas-apie-puolima-is-baltarusijos-ir-kodel-kiekvienas-tylintis-rusas-yra-priesas-57-1963300?utm_source=rssfeed_default&utm_medium=rss&utm_campaign=rssfeed
google translate:  переклад
Дата публікації:24.11.2022 9:01:11
Автор:Ana Daukševič
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Pasaulis
Додано:24.11.2022 9:16:16
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014