СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Rzeczpospolita
Мова:21 (Polish / polski)
Заголовок:

Eksport amoniaku za wolność ukraińskich jeńców? Rozmowy Rosji i Ukrainy w ZEA

Резюме:Spotkanie przedstawiciele Rosji i Ukrainy w ubiegłym tygodniu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w czasie którego omawiano możliwość wymiany jeńców wojennych, było związane również z wznowieniem eksportu amoniaku z Rosji, który trafia do Azji i Afryki, przez ukraińskie rurociągi - informują trzy źródła, na które powołuje się Reuters.
Посилання:https://www.rp.pl/dyplomacja/art37477961-eksport-amoniaku-za-wolnosc-ukrainskich-jencow-rozmowy-rosji-i-ukrainy-w-zea
google translate:  переклад
Дата публікації:24.11.2022 12:34:23
Автор:Artur Bartkiewicz
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Dyplomacja
Додано:24.11.2022 13:09:43
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014