СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Mediapool.bg
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

ЕС подготвя девети пакет от санкции срещу Русия

Резюме:Председателят на ЕК Урсула фон дер Лайен Европейският съюз настоява за въвеждането на девети пакет от санкции срещу Русия в отговор на инвазията й в Украйна. Това съобщи председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен по време на посещение във Финландия, информира Ройтерс. "Работим усилено, за да ударим Русия там, където ще я заболи, за да притъпим още повече нейния капацитет да води война срещу Украйна. Мога да обявя днес, че работим с пълна скорост по деветия пакет от санкции", каза Фон дер Лайен. Тя заяви, че е уверена, че "много скоро ще одобрим глобална горна граница на цените на руския петрол заедно с Г-7 и други големи партньори". "Няма да се успокоим, докато Украйна не надделее над Путин и неговата незаконна и варварска война", каза още председателят на ЕК.
Посилання:https://www.mediapool.bg/es-podgotvya-deveti-paket-ot-sanktsii-sreshtu-rusiya-news342240.html
google translate:  переклад
Дата публікації:24.11.2022 12:37:05
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Европа
Додано:24.11.2022 13:20:51
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014