СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Dnevni List
Мова:26 (Croatian / hrvatski)
Заголовок:

Njemačka će kažnjavati negiranje ratnih zločina i genocida

Резюме:

Navodni ratni zločini u Buči u Ukrajini, genocid nad Jezidima, kršenja ljudskih prava Ujgura u Kini kao i mnogi drugi zločini u sukobima širom svijeta se uvijek i iznova umanjuju ili čak poriču da su se ikada dogodili te zakonodavci u Njemačkoj više ne žele tolerisati ovakvo stanje i žele da takve izjave...

The post Njemačka će kažnjavati negiranje ratnih zločina i genocida appeared first on Dnevni.ba.

Посилання:https://dnevni.ba/vijesti-iz-svijeta/njemacka-ce-kaznjavati-negiranje-ratnih-zlocina-i-genocida/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=njemacka-ce-kaznjavati-negiranje-ratnih-zlocina-i-genocida
google translate:  переклад
Дата публікації:24.11.2022 12:43:11
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Vijesti iz svijeta
Додано:24.11.2022 13:30:31
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014