СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Lietuvos Rytas
Мова:39 (Lithuanian / lietuvių)
Заголовок:

Ukrainiečių drono skrydis atskleidė milžiniškas rusų tankų kapines

Резюме:Ukrainos kariškiai paskelbė dronu nufilmuotą medžiagą, kurioje, jų teigimu, matyti milžiniškos rusų kovos mašinų kapinės Rusijos Belgorodo regione. Ukrainos žvalgybos dronas „Leleka-100“ nufilmavo šimtus sudegusių kovos mašinų Rusijos kariuomenės objekte, esančiame netoli Ukrainos sienos. Dronu nufilmuotoje medžiagoje matyti šimtai pagrindinių kovos tankų, savaeigių haubicų, pėstininkų kovos mašinų ir net oro gynybos sistemų, kurios buvo apgadintos per karą Ukrainoje.
Посилання:http://www.lrytas.lt/it/ismanyk/2022/11/24/news/ukrainieciu-drono-skrydis-atskleide-milziniskas-rusu-tanku-kapines-25273318/
google translate:  переклад
Дата публікації:24.11.2022 12:02:46
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Išmanyk
Додано:24.11.2022 14:05:28
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014