СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:15 min
Мова:39 (Lithuanian / lietuvių)
Заголовок:

G.Nausėda: Rusijos atakos prieš Ukrainos infrastruktūrą prilygsta Holodomorui

Резюме: G.Nausėda: Rusijos atakos prieš Ukrainos infrastruktūrą prilygsta Holodomorui
Prezidentas Gitanas Nausėda, vertindamas Rusijos atakas raketomis ir dronais prieš Ukrainos energetikos infrastruktūrą, prilygino jas Sovietų režimo 1932–1933 metais Ukrainoje dirbtinai sukeltam badmečiui – Holodomorui.
Посилання:https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/g-nauseda-rusijos-atakos-pries-ukrainos-infrastruktura-prilygsta-holodomorui-56-1970280?utm_source=rssfeed_default&utm_medium=rss&utm_campaign=rssfeed
google translate:  переклад
Дата публікації:24.11.2022 14:38:28
Автор:Ignas Jačauskas
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Lietuva
Додано:24.11.2022 15:15:09
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014