СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Midi Libre, Le
Мова:12 (French / français)
Заголовок:

Guerre en Ukraine : les coupures d'électricité ont provoqué "un véritable risque de catastrophe nucléaire et radioactive"

Резюме:L'électricité a été progressivement rétablie jeudi dans de nombreuses villes d'Ukraine, dont la capitale Kiev, au lendemain d'intenses bombardements russes sur les infrastructures énergétiques du pays, provoquant au...
Посилання:https://www.midilibre.fr/2022/11/24/guerre-en-ukraine-les-coupures-delectricite-ont-provoque-un-veritable-risque-de-catastrophe-nucleaire-et-radioactive-10824741.php
google translate:  переклад
Дата публікації:24.11.2022 14:56:13
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Guerre en Ukraine
Додано:24.11.2022 15:16:46
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014