СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:КРОСС
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Захарова: Все повече факти сочат за конфронтация между Русия и НАТО в Украйна

Резюме:/КРОСС/ Все повече факти показват, че в Украйна има конфронтация между Русия и НАТО, все повече специалисти от алианса участват в конфликта от Киев. Това каза в четвъртък на брифинг говорителят на руското външно министерство Мария Захарова, съобщиха руски медии. „Има все повече факти, които показват, че в Украйна има конфронтация между Русия и НАТО. Все по-голям брой военни специалисти от страните от Алианса воюват в състава на дузина частни военни компании и въоръжените сили на Украйна", допълни още Мария Захарова.  
Посилання:https://www.cross.bg/poveche-ykraiina-rysiya-1707276.html
google translate:  переклад
Дата публікації:24.11.2022 14:30:00
Автор:Агенция КРОСС
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Русия
Додано:24.11.2022 15:22:14
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014