СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Star
Мова:31 (Turkish / Türkçe)
Заголовок:

Borrell'den Türkiye'ye teşekkür

Резюме:AB Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikaları Yüksek Temsilcisi Josep Borrell, Akdeniz'in kuzey ve güneyindeki "ekonomik uçurumun" büyüdüğünü belirterek daha fazla iş birliği istedi. Borrell, konuşmasında Ukrayna-Rusya Savaşı'nın etkilerine değinerek Karadeniz Tahıl Koridoru Anlaşması'nın uzatılmasına katkılarından dolayı Türkiye'ye bir kez daha teşekkür etti.
Посилання:https://www.star.com.tr/dunya/borrellden-turkiyeye-tesekkur-haber-1750925/
google translate:  переклад
Дата публікації:24.11.2022 17:40:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:24.11.2022 15:30:12
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014