СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Lietuvos Rytas
Мова:39 (Lithuanian / lietuvių)
Заголовок:

M. Skuodis: prie europinio geležinkelių tinklo turi būti prijungta ir Ukraina

Резюме:Susisiekimo ministras Marius Skuodis pabrėžia, kad baigus „Rail Baltica“ projektą ir Lietuvą bei kitas Baltijos šalis prijungus prie europinio geležinkelių bėgių tinklo, prie jo taip pat turėtų būti prijungta Ukraina. Pasak jo, Lietuva tokiu atveju turėtų visą naują koridorių krovinių gabenimui.
Посилання:http://www.lrytas.lt/auto/rinka/2022/11/24/news/m-skuodis-prie-europinio-gelezinkeliu-tinklo-turi-buti-prijungta-ir-ukraina-25278980/
google translate:  переклад
Дата публікації:24.11.2022 15:16:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Rinka
Додано:24.11.2022 17:06:01
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014