СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:24 часа
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Скандал във Вишеградската четворка заради проруските позиции на Орбан

Резюме:Скандал във Вишеградската четворка заради проруските позиции на Орбан Лидерите на Полша и Чехия отправиха днес публични критики срещу унгарския премиер Виктор Орбан, разкривайки напрежението във Вишеградската група, изострило си заради войната в Украйна, съобщава Ройтерс, цитиран от БТА. Единството във Вишеградската група, създадена през 1991 г. след десетилетията на комунистическо управление, е силно разклатено
Посилання:https://www.24chasa.bg/mezhdunarodni/article/13147611
google translate:  переклад
Дата публікації:24.11.2022 16:59:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Европа
Додано:24.11.2022 17:07:25
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014