СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Rzeczpospolita
Мова:21 (Polish / polski)
Заголовок:

Rosyjski okręt szpiegowski jednak trafiony? Ukraińcy publikują nagranie

Резюме:Nagranie udostępnione przez ukraińskie Ministerstwo Obrony pokazuje moment tuż przed zderzeniem bezzałogowego statku z rosyjskim okrętem zwiadowczym Iwan Churs. Moskwa twierdzi, że udaremniła atak.
Посилання:https://www.rp.pl/konflikty-zbrojne/art38528911-rosyjski-okret-szpiegowski-jednak-trafiony-ukraincy-publikuja-nagranie
google translate:  переклад
Дата публікації:26.05.2023 0:51:00
Автор:Agnieszka Kazimierczuk
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Konflikty zbrojne
Додано:26.05.2023 2:02:43
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014