СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Iltalehti
Мова:11 (Finnish / suomi)
Заголовок:

Ukrainan sota, päivä 572: Ukrainan hamuamat Taurus-ohjukset puuttuvat Saksan uudesta 400 miljoonan asepaketista

Резюме:Tähän juttuun on koottu Ukrainan sodan tärkeimmät tapahtumat maanantailta. Kyseessä on sodan 572. päivä. Saksa lähettää Ukrainalle lisää ampumatarvikkeita, ajoneuvoja ja miinanraivauslaitteita osana 400 miljoonan euron uutta avustuspakettia, mutta ei ole vielä tehnyt päätöstä Taurus-risteilyohjusten lähettämisestä. Asiasta kertoi Saksan puolustusministeri Boris Pistorius sanomalehti Bildin haastattelussa maanantaina. Pistoriuksen mukaan Saksa toimittaa Ukrainalle myös vaatteita sekä sähkö- ja lämpögeneraattoreita tulevaksi talveksi.
Посилання:https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/b1687c33-a16c-436f-8389-2aba147d0618
google translate:  переклад
Дата публікації:18.09.2023 23:35:43
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):ulkomaat
Додано:19.09.2023 0:10:08
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014