СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Rzeczpospolita
Мова:21 (Polish / polski)
Заголовок:

Kto rywalem Polski w barażach o Euro 2024? Została tylko jedna niewiadoma

Резюме:Wyniki poniedziałkowych meczów Ukraina - Włochy oraz Czechy - Mołdawia w dużym stopniu decydowały o tym, z kim Polska może zagrać w marcowych barażach o Euro 2024. Ostatni znak zapytania zniknie we wtorek, po korespondencyjnym wyścigu Chorwacji i Walii.
Посилання:https://www.rp.pl/pilka-nozna/art39440401-kto-rywalem-polski-w-barazach-o-euro-2024-zostala-tylko-jedna-niewiadoma
google translate:  переклад
Дата публікації:20.11.2023 23:45:23
Автор:Bartosz Nosal
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Piłka nożna
Додано:21.11.2023 0:02:59
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014