СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:24 часа
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Европейският шампион Италия ще брани титлата си в Германия догодина

Резюме:Европейският шампион Италия ще брани титлата си в Германия догодина Актуалният европейски шампион Италия се класира за континенталните финали в Германия догодина. Това стана факт на немска земя. В Леверкузен "скуадрата" успя да направи необходимия равен мач с Украйна и да завърши на второ място в квалификационната група след тима на Англия, който направи 1:1 в Северна Македония
Посилання:https://www.24chasa.bg/sport/article/16303711
google translate:  переклад
Дата публікації:21.11.2023 0:01:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Футбол
Додано:21.11.2023 0:03:15




Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014