СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:SL Õhtuleht
Мова:37 (Estonian / eesti)
Заголовок:

BLOGI | Kiievi ametnik: pärast presidendivalimisi kuulutatakse Venemaal ilmselt välja üldmobilisatsioon

Резюме:

Esmaspäev, 20. november. Ukrainas on käimas täiemahulise sõja 635. päev. Ukraina president Volodõmõr Zelenskõi pühapäeval oma igapäevases pöördumises rahvusvahelisel üldsusel saata Venemaale signaal, et maailm ei väsi Ukrainat toetamast. Eraldi tänas Zelenskõi Hollandit otsuse eest tagada Ukrainale järgmiseks aastaks üle 2 miljardi euro suurune toetus, peamiselt julgeolekuabi näol.

Посилання:https://www.ohtuleht.ee/1096025/blogi-kiievi-ametnik-parast-presidendivalimisi-kuulutatakse-venemaal-ilmselt-valja-uldmobilisatsioon
google translate:  переклад
Дата публікації:20.11.2023 23:23:55
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Maailm
Додано:21.11.2023 0:08:33
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014