СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Postimees
Мова:37 (Estonian / eesti)
Заголовок:

Hea suur vend

Резюме:Lõppeval nädalal jagas Putin kätte jõulukingitused nii väiksele vennale Ukrainale kui 25 000-le amnestia saanud vangile, lõpuks näitas veel, et oskab suhelda Baltikumi pahade lastega ning andis armu oma suurele vihavaenlasele Mihhail Hodorkovskile.
Посилання:http://arvamus.postimees.ee/2639118/hea-suur-vend
google translate:  переклад
Дата публікації:21.12.2013 0:11:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:Elu24, http://arvamus.postimees.ee/2639118/hea-suur-vend/
Категорії (оригінал):Postimees: Värsked uudised Eestist ja välismaalt;Välisuudised - Postimees.ee;Arvamus;Nädala näod - Arvamus.postimees.ee
Додано:20.12.2013 23:03:45
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014