СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Zaman
Мова:31 (Turkish / Türkçe)
Заголовок:

Türkvizyon'un birincisi Azerbaycan

Резюме:Eurovisyon’a alternatif olarak gösterilen Türkvizyon Şarkı Yarışmasının finali Eskişehir’de gerçekleştirildi.Bu yıl ilki gerçekleştirilen ve 24 ülkeden katılan jüri tarafından değerlendirilen yarışmanın birincisi Azerbaycan oldu. Belarus ikinci, Ukrayna üçüncü Türkiye ise altıncı oldu. Birinciye Altın Anka, ikinciye Gümüş Anka ve üçüncüye ise Bronz Anka heykeli takdim edildi.(CİHAN)
Посилання:http://www.zaman.com.tr/gundem_turkvizyonun-birincisi-azerbaycan_2187019.html
google translate:  переклад
Дата публікації:21.12.2013 21:45:08
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Gündem
Додано:21.12.2013 20:03:21
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014