СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Культура > Світська хроніка   Rss link to this search result
Переклади
Оригінальні публікації
Аналітика
Στόχος (Greece, Greek) Українка встановила цікавий світовий рекорд
Прямо у етері одного з англомовних грецьких ТБ-каналів PRO News, Ольга Лящук розчавила стегнами 3 кавуни підряд.Дивний вид спорту, як і рекорд, однак - дивіться самі (на відео)... 15.10.2016 9:36:00
Bună Ziua Iași (Romania, Romanian) Румунська R&B зірка співатиме в Одесі на концерті для багатіїв
Вочевидь, поцінувачі румунської світської хроніки неабияк пишаються тим, що їхніх доти мало кому відомих зірок стали запрошувати на приватні концерти до України, де бариги, яким з неба падають гроші, не замислюються, кого і що вони слухають (а також, з... 31.12.2011 12:23:23

First
[1]
Last



Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014