СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Економіка > ЄЕП vs ЗВТ   Rss link to this search result
Переклади
Оригінальні публікації
Аналітика
Yam (Moldova, Romanian) Молдова (експерт): "Перш, ніж з кимось об'єднуватися, збудуймо державу"
Як показують останні опитування, 40% молдован за приєднання до митного союзу РФ-Казахстан-Україна (котра, до речі, ще не "там" - ред.), в той час як за приєднання до ЄС висловлюється лише 31% респондентів. Європесимізм молдован можна зрозуміти - підйом... 24.01.2012 11:22:00
Napi Gazdaság (Hungary, Hungarian) Угорщина теж виграє від ЗВТ між ЄС та Україною
Оглядова стаття про стан перемовин щодо ЗВТ, загальні аспекти та приклади нових можливостей, що відкриються, в тому числі, й угорським компаніям та підприємцям (згадується, зокрема, відкриття ринку держзакупівель). 28.10.2011 9:28:00

First
[1]
LastСтатистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014