СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Освіта   Rss link to this search result
Переклади
Оригінальні публікації
Аналітика
Monitorul de Suceava (Romania, Romanian) Олімпіада з української в Тімішоарі
У румунській Тімішоарі 2 квітня пройшла все-румунська олімпіада з української мови та літератури. Найбільше призових місць було взято учнями з Сучави. 05.04.2012 8:00:00
Der Spiegel (Germany, German) Після стажування у Німеччині мені зателефонували з СБУ...
Майже як у часи Холодної війни: молодих українців, котрі проходили стажування у Бундестазі чи на Дойче Велле, по прибуттю на Батьківщину допитували в СБУ, котра, вочевидь, підозрює, що практикантів було завербовано для шпигування на користь Німеччини. 09.12.2011 7:22:48

First
[1]
LastСтатистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014