СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Політика > Бійки   Rss link to this search result
Переклади
Оригінальні публікації
Аналітика
tvn 24 (Poland, Polish) Спікер зачинений, перед парламентом натовпи. Три хвилини і Україна має бюджет
Близько трьох хвилин забрало в парламенту України голосування за бюджет держави на 2014 рік. Через заблоковану опозицією президію парламенту, рішенням контрольованої правлячою Партією Регіонів більшістю бюджет прийнято без обговорення.Голосування вів з... 14.01.2016 13:25:00
Westfalenpost (Germany, German) Україна: Потаcовка у парламенті
Описуючи свіжу бійку між "свободівцями" та "регіоналами" у Раді, німецька преса зробила висновок, що вони сперечалися стосовно того, "яка мова має бути державною". Як кажуть, "чули дзвін, та не знають, де він". 19.03.2013 13:52:51

First
[1]
LastСтатистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014