СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       ІноЗМІ: У Києві вперше вдалося провести гей-парад без значних пригод

18.06.2017 14:47:35
Автор: Валерій Дротенко 

Практично усі іноземні ЗМІ сходяться у загалом позитивній оцінці проведеного останньої неділі (18 червня 2017р.) в українській столиці гей-параду. До ходи приєдналися кілька послів провідних західних країн.

"Сонячний і добре зорганізований #KyivPride2017. Ще один крок до рівності в #Ukraine," - твітнула Джудіт Ґауг, посол Великої Британії в Україні, котра приєдналася до маршу. 

Цей недільний марш виявився незрівнянно спокійнішим та безпечнішим, у порівнянні з аналогічною спробою 2015р., коли було побито ЛГБТ-активістів і парад довелося припинити. 

Іноземні ЗМІ також цитують Іванну Климпуш-Цинцадзе, заступника прем'єр-міністра з питань євроінтеграції: що у нашому суспільстві "є згода щодо руху в бік Європи. Це не питання матеріального достатку, а ціннісного вибору", наголосивши на тому, що осьовим питанням є "повага до різноманіття та чужої індивідуальності".

Тим не менш, на думку критиків, гомофобські настрої в суспільстві лишаються доволі поширеними. Мало місце кілька інцидентів з проривом кордону. Також, праві сили заблокували можливе переварбування одного з "совєцьких" монументів у райдужну символіку.

Канадська National Post випустила новину під заголовком "Попри буремні події в країні та цілому регіоні, тисячі змогли відвідати гей-парад". Чимало ЗМІ підкреслюють надзвичайно інтенсивну охорону заходу силовиками - 5000 поліцейських забезпечували порядок на заході, котрий відвідило всього 2500 демонстрантів, тобто охороняло удвічі більше, ніж "ходило".

 

 


Оригінал: Kiev hosts largely incident-free gay pride march
Рубрика(и): Секс-меншини

Схожі публікації (42):
Düsseldorfer Nachrichten (Germany, German) Елтон Джон і Queen дали концерт, щоб привернути увагу до СНІДу
Крім темпів зростання кількості ВІЛ-інфікованих, котра найвищ... 01.07.2012 12:25:05
Trouw (Netherlands, Dutch) Едіт Схіперс перейнялася правами секс-меншин в Україні
На фото: Едіт Схіперс по прибутті до Харкова Міністр спорту Н... 09.06.2012 12:55:00
Nieuws.nl (Netherlands, Dutch) Уряд Нідерландів жалкує з приводу гей-параду
МЗС Нідерландів Урі Розенталь висловив жаль з приводу скасува... 22.05.2012 10:16:56Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014