СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

ДПЮ   Rss link to this search result
Переклади
Оригінальні публікації
Аналітика
Aftenposten (Norway, Norwegian) Афтенпостен: Українських дітей вчать убивати росіян
"Смерть росіянам' вчать співати українських дітей у літніх таборах" - під таким заголовком опублікував статтю не хто-небудь, а флагман норвезької преси Aftenposten. Підпис під світлиною звучать так: зброя в руках цієї дічинки, звичайно ж, макет, але за... 08.09.2016 22:30:00
Kurir (Serbia, Croatian) "Українські нацисти планують різню!"
Саме під таким заголовком вийшла варіація на статтю в журналі The Sun у сербському таблоїді Kurir. Саме під таким заголовком вийшла «авторська» варіація на статтю в журналі The Sun у сербському таблоїді Kurir. З приблизним змістом оригінальної статті м... 29.04.2012 7:00:00

First
[1]
LastСтатистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014