СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Наші за кордоном > Злочинність > Відмивання грошей > Валерій Гайчук   Rss link to this search result
Переклади
Оригінальні публікації
Аналітика
Yam (Moldova, Romanian) Арешт Валерія Гайчука
Відомого колись у владних колах Молдови й України, генерала міліції Валерія Гайчука заарештовано вчора у Ясах. 05.04.2012 16:00:37
Adevărul (Romania, Romanian) Валерій Гайчук на фото з одіозними особами
Віктор Ющенко, Митрополит УПЦ РП, Віктор Кравченко - ось неповний список тих, з ким поруч мав честь спілкуватися заарештований у Ясах за підозрою в організованому відмиванні грошей колишній міністр оборони Республіки Молдова з подвійним україно-молдовс... 10.12.2011 23:03:00

First
[1]
LastСтатистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014