СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       З "вироком" Фіцо незгодні словацькі українці-русини

08.03.2013 15:49:00
Автор: Валерій Дротенко 

Як у своїй нещодавній промові виголосив прем'єр Словаччини Роберт Фіцо, "національні меншини повинні жити, як і звичайні словаки, а не стояти з простягнутою рукою".

Вочевидь, заувагу було адресовано численним словацьким циганам, однак, на як докір на свою адресу її сприйняли й інші національні меншини Словаччини, зокрема - українці-русини.

Вони принагідно нагадали, що, попри їхнє споконвічне проживання на цій території та лояльність до словацької держави, етнічно-культурні потреби корінних словацьких українців-русинів Братиславою, схоже, систематично ігноровано. 

 


Оригінал: Proti Ficovmu výroku o menšinách protestujú aj Rusíni a Ukrajinci
Рубрика(и): Словаччина , Пряшівщина
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014