СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Турецькі овочі й фрукти - найнебезпечніші в Європі

27.03.2012 15:01:09
Автор: Валерій Дротенко 

Згідно з опублікованими результатами останнього дослідженням "Ґрін Піс" на відповідну тематику, овочі й фрукти, вирощені у Туреччині, упевнено посідають пальму першості серед країн Європи.

Слідом за Туреччиною, у рейтингу шкідливості продукції вітчизняного сільського господарства йдуть Росія, Україна, Німеччина та Голандія. 


Оригінал: Плодовете и зеленчуците от Турция сред най-опасните в Европа
Рубрика(и): Продукти і напої
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014