СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Wiesbadener Kurier
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Timoschenko: Boykott der Fußball-EM «schlechte Idee»

Резюме:Kiew (dpa) - Julia Timoschenko hat sich gegen einen politischen Boykott der Fußball-Europameisterschaft in der Ukraine ausgesprochen. Sie habe einen Boykott als «schlechte Idee» bezeichnet, sagte ein polnischer EU-Politiker, der die in Haft erkrankte ehemalige Regierungschefin im Krankenhaus besucht hatte. Der Gesundheitszustand der Politikerin sei «schwierig». Man spüre, dass...
Посилання:http://www.wiesbadener-kurier.de/nachrichten/politik/ausland/11992530.htm
google translate:  переклад
Дата публікації:20.05.2012 16:15:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Ausland
Додано:20.05.2012 13:02:05
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014