СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Stern
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Fußball-EM in der Ukraine: Timoschenko will keinen Boykott

Резюме:Die in der Ukraine inhaftierte Oppositionsführerin Julia Timoschenko ruft Politiker und Fans dazu auf, die Fußball-EM in ihrem Land nicht zu boykottieren. Am Montag wird der Prozess gegen die Politikerin fortgesetzt.
Посилання:http://www.stern.de/politik/ausland/fussball-em-in-der-ukraine-timoschenko-will-keinen-boykott-1829819.html#utm_source=standard&utm_medium=rss-feed&utm_campaign=alle
google translate:  переклад
Дата публікації:20.05.2012 16:00:49
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Politik
Додано:20.05.2012 14:08:11
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014