СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Gmünder Tagespost
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Timoschenko gegen Boykott

Резюме:Die ukrainische Ex-Regierungschefin Julia Timoschenko (51) hält einen politischen Boykott der Fußball-Europameisterschaft in der früheren Sowjetrepublik für eine 'schlechte Idee'. Das sagte der polnische EU-Parlamentarier Jacek Protasiewicz nach einem Besuch der Oppositionsführerin im Krankenhaus von Charkow. Der EM-Boykott war von westlichen Politikern ins Spiel gebracht worden, um gegen den ...
Посилання:http://www.gmuender-tagespost.de/10342420
google translate:  переклад
Дата публікації:01.01.1970 2:00:00
Автор:[email protected] (Redaktion Gmünder Tagespost)
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:21.05.2012 6:00:50
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014