СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Aydin Ses
Мова:31 (Turkish / Türkçe)
Заголовок:

Ukrayna üzerinden AB'ye girmek isteyen Türkler ormanda kayboldu, yakalandı

Резюме:Sonat KEREM, KİEV, 16 Haziran ()- Ukrayna üzerinden Avrupa Birliği'ne (AB) kaçak yolla gitmek isteyen beş Türk vatandaşı ormanda yolunu şaşırınca yakayı ele verdi. Ukrayna Sınır Güvenlik Servisinden yapılan açıklamada, Ukrayna’nın...
Посилання:http://www.aydinses.com/dis-haberler/ukrayna-uzerinden-ab-ye-girmek-isteyen-turkler-ormanda-kayboldu-yakalandi-h971827.html
google translate:  переклад
Дата публікації:16.06.2017 10:46:25
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):DIŞ HABERLER
Додано:16.06.2017 8:32:26
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014