СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:De Morgen
Мова:19 (Dutch / Nederlands)
Заголовок:

Oekraïense politie verijdelt nieuwe cyberaanval

Резюме:De cyberpolitie van Oekraïne heeft een tweede cyberaanval tegen het land geblokkeerd. Dat meldt de Oekraïense minister van Binnenlandse Zaken Arsen Avakov vandaag. Experts proberen nog uit te vissen wie er achter de cyberaanval met een malwarevirus zat die vorige week wereldwijd computersystemen van bedrijven lamlegde. Volgens de ministr kwam de nieuwe aanval uit "de Russische Federatie".
Посилання:https://www.demorgen.be/technologie/oekraiense-politie-verijdelt-nieuwe-cyberaanval-b0063748/
google translate:  переклад
Дата публікації:05.07.2017 11:03:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:05.07.2017 12:00:58




Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014