СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:The Seattle Times
Мова:9 (English / English)
Заголовок:

Ukraine: We prevented second cyberattack

Резюме:
KIEV, Ukraine (AP) — Ukrainian Interior Minister Arsen Avakov says that authorities have avoided a second cyberattack. The announcement suggests that the effort to wreak electronic havoc across Ukraine is ongoing. Ukraine is still trying to find its feet after scores or even hundreds of businesses and government agencies were hit by an explosion of […]
Посилання:http://www.seattletimes.com/business/ukraine-we-prevented-second-cyberattack/?utm_source=RSS&utm_medium=Referral&utm_campaign=RSS_all
google translate:  переклад
Дата публікації:05.07.2017 11:50:12
Автор:
Url коментарів:http://www.seattletimes.com/business/ukraine-we-prevented-second-cyberattack/#respond
Джерело:
Категорії (оригінал): Business, Nation & World
Додано:05.07.2017 12:02:11
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014