СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Berner Rundschau
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Vitali Klitschko will Bürgermeister in Kiew werden

Резюме:Vitali Klitschko (40), Boxweltmeister im Schwergewicht, will erneut für das Bürgermeisteramt in der ukrainischen Hauptstadt Kiew kandidieren. "Wenn die Wahlen stattfinden, werde ich teilnehmen", sagte Klitschko in der Polittalkshow "Grosse Politik" im ukrainischen Fernsehen am Freitagabend.
Посилання:http://www.langenthalertagblatt.ch/unterhaltung/people/vitali-klitschko-will-buergermeister-in-kiew-werden-124524538
google translate:  переклад
Дата публікації:28.05.2012 16:03:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:28.05.2012 14:12:32
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014