СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:24 часа
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Украйна изгори 60 000 кучета и котки

Резюме:Над 60 000 кучета и котки са били избити преди европейското първенство по футбол в Украйна, съобщи сайтът “Точка” по твърдения в социалните мрежи.
Според украински блогъри Над 60 000 кучета и котки са били избити преди европейското първенство по футбол в Украйна, съобщи сайтът “Точка” по твърдения в социалните мрежи. Според украински блогъри "прочистването" имало подкрепата на властите, включително на президента. Нареждането скитащите кучета и котки да бъдат залавяни и запалвани на сметището било на депутатите.
Посилання:http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1395086
google translate:  переклад
Дата публікації:28.05.2012 19:23:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Навън | Други
Додано:28.05.2012 16:11:46
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014