СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Gazeta Sporturilor
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Avertisment pentru fanii englezi: "Nu vă duceţi la Euro! Vă întoarceţi în sicrie!"

Резюме:Sol Campbell, 37 de ani, fost mare jucător insular, le cere suporterilor: "Staţi acasă şi priviţi turneul final la TV". Problemele din Ucraina şi Polonia, în special cele legate de rasism şi violenţă, l-au alarmat pe Sol Campbell (foto). ...
Посилання:http://www.gsp.ro/international/euro-2012/avertisment-pentru-fanii-englezi-nu-va-duceti-la-euro-va-intoarceti-in-sicrie-335358.html
google translate:  переклад
Дата публікації:29.05.2012 0:00:00
Автор:[email protected] (Theodor Jumătate)
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):EURO 2012
Додано:28.05.2012 22:08:33
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014