СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Sunday Independent
Мова:9 (English / English)
Заголовок:

Manchester City's Mario Balotelli will walk off the pitch if he becomes a victim of racism at Euro 2012

Резюме:

ITALIAN striker Mario Balotelli has said he will "leave the pitch and go home" if there are racist incidents at the European Championships in Poland and Ukraine.

Посилання:http://www.independent.ie/sport/soccer/euro-2012/manchester-citys-mario-balotelli-will-walk-off-the-pitch-if-he-becomes-a-victim-of-racism-at-euro-2012-3123439.html
google translate:  переклад
Дата публікації:29.05.2012 17:19:50
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Euro 2012
Додано:29.05.2012 15:02:32
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014