СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Gazeta Sporturilor
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Balotelli îi avertizează pe rasiştii din Polonia şi Ucraina: ”Omor pe cine aruncă banane!”

Резюме:Internaţionalul italian e gata să părăsească terenul şi să se întoarcă acasă dacă pe stadioane va fi jignit din cauza culorii pielii. La turneul final din Polonia şi Ucraina (8 iunie - 1 iulie), Mario Balotelli nu-i dispus să tolereze nici o formă de rasism îndreptată asupra sa. ...
Посилання:http://www.gsp.ro/international/euro-2012/balotelli-ii-avertizeaza-pe-rasistii-din-polonia-si-ucraina-omor-pe-cine-arunca-banane-335867.html
google translate:  переклад
Дата публікації:31.05.2012 0:00:00
Автор:[email protected] (Aurelian Botezatu)
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):EURO 2012
Додано:30.05.2012 22:10:41
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014