СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Gießener Anzeiger
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

„Verlierer sind auf jeden Fall die Ukrainer“

Резюме:GIESSEN (rl). Die Fußball-Europameisterschaft rückt mit dem Gastgeber Ukraine ein Land mit großer Armut in den Fokus der Öffentlichkeit. Mehr als ein Viertel der Bevölkerung fristet ein Dasein unterhalb der Armutsgrenze. Seit Jahren fährt das Gießener Hilfswerk „Global Aid Network“ (GAiN) Lebensmittel, Kleidung, sanitäre und medizinische Hilfsgüter nach Osteuropa und weitere...
Посилання:http://www.giessener-anzeiger.de/lokales/stadt-giessen/nachrichten/12060435.htm
google translate:  переклад
Дата публікації:08.06.2012 4:00:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Nachrichten
Додано:08.06.2012 3:00:13
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014