СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Gelnhäuser Tageblatt
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Bundeskanzlerin Merkel besucht kein EM-Vorrundenspiel

Резюме:Berlin (dpa) - Bundeskanzlerin Angela Merkel wird kein Vorrundenspiel bei der Fußball-Europameisterschaft besuchen. Das kündigte Regierungssprecher Steffen Seibert an. Er ließ offen, ob Merkel zum möglichen Viertelfinale der deutschen Mannschaft am 21. oder 22. Juni nach Polen reist. Wegen des Streits um die inhaftierte ukrainische Ex-Regierungschefin Julia Timoschenko hatte...
Посилання:http://www.gelnhaeuser-tageblatt.de/sport/12063506.htm
google translate:  переклад
Дата публікації:08.06.2012 17:58:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Sport
Додано:08.06.2012 14:04:58
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014