СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Litovsky Kurier
Мова:25 (Russian / русский)
Заголовок:

Спорт: только факты

Резюме:Мужская сборная Литвы по регби-7 выиграла второй этап чемпионата Европы в дивизионе Trophy и обеспечила себе выход в Элитный дивизион, где команда отсутствовала на протяжении последних двух лет. В Сараево сборная Литвы-7 под руководством Патрика Росс-Аллена заняла первое место и набрала за два этапа 36 очков, столько же, сколько и Украина с Бельгией. По разнице […]
Посилання:https://www.kurier.lt/sport-tolko-fakty-158/
google translate:  переклад
Дата публікації:11.07.2019 0:24:18
Автор:
Url коментарів:https://www.kurier.lt/sport-tolko-fakty-158/#respond
Джерело:
Категорії (оригінал):Спорт;N28 (1272) 11 июля;Арвидас Новиковас;Диана Загайнова;Лаура Асадаускайте-Заднепровскене;пятиборье;регби;футбол
Додано:11.07.2019 1:14:47
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014