СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:E15
Мова:5 (Czech / čeština)
Заголовок:

Ukrajinci oficiálně představili nový kryt Černobylu. Prohlédněte si fotogalerii

Резюме: Po sedmi letech budování byl na Ukrajině představen nový ochranný kryt, chránící čtvrtý blok jaderné elektrárny Černobyl. Slavnostní odhalení gigantické konstrukce vedl nový ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Celý projekt vyšel na 2,2 miliardy eur, tedy asi na 56 miliard korun. Jeho životnost by měla být sto let.
Посилання:https://www.e15.cz/zahranicni/ukrajinci-oficialne-predstavili-novy-kryt-cernobylu-prohlednete-si-fotogalerii-1360536
google translate:  переклад
Дата публікації:11.07.2019 12:00:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:11.07.2019 13:04:53
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014